Česká spořitelna

"Jsme Vám blíž."

Česká spořitelna má v českých zemích nebývalou tradici, která sahá až do roku 1825. V tom roce vznikla Spořitelna česká, na kterou se Česká spořitelna odkazuje. Od roku 1992 je Česká spořitelna akciovou společností.

Od roku 2000 je Česká spořitelna součástí Erste Group, která působí v mnoha zemích Evropy - Rakousko (odkud pochází), Česko, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Chorvatsko a Srbsko.

Kód banky: 0800

Internetové stránky: www.csas.cz

Email: csas@csas.cz

 • 1

  Půjčka, která odpouští

  Česká spořitelna nabízí všem, kdo řádně splácí, prominutí až 10 splátek u půjček, pokud si půjčky sloučíte, tak až 12 splatek, které vám budou odpuštěny.
 • 2

  Pravidelné investování

  Chcete-li své peníze nejlépe zhodnotit, nabízí Česká spořitelna výhodné zhodnocení díky pravidelnému investování.
 • 3

  Vedení účtu Zdarma

  Už i Česká spořitelna přichází s vedením účtu zdarma, stačí pouze, abyste si na daný účet posílali měsíčně alespoň 7 000 Kč.

Česká spořitelna přináší výhody

Spořitelna vás překvapí

Česká spořitelna přináší svým klientům skvělý servis, kdy si můžete být jisti, že využíváte služeb těch nejlepších.

Skvělý nápad

Využijte skvělých nápadů, kterých má Česká spořitelna opravdu mnoho, přeci jen mít na své straně nejlepší se vyplatí.

Dárek v základu

Jako dárek si vychutnejte u Česká spořitelny běžný účet bez poplatků s věrnostním programem Za důvěru.

Spořitelna pobočky

Česká spořitelna pobočky najdete po celé České republice, ale využíváte-li internetové bankovnictví, nemusíte se na pobočky obracet.

Úsměv především

Chcte-li svou banku milovat, s Českou spořitelnou to opravdu nebude složité. Bez větších problémů si zde najdete nejlepší produkty na trhu.

Ptejte se bez obav

Pro Českou spořitelnu je důležitý každý jejich klient, proto se rozhodně nemusíte obávat položit dotaz třeba na problém, který vás trápí.

Česká spořitelna je bankou, která má nejvíce klientů v celé České republice. Odkazuje na svou bohatou minulost. Plánujete-li dlouhodobější investice či přemýšlíte-li nad hypotékou, stojí nabídky České spořitelny jistě za uvážení.