Poštovní spořitelna

"Era jednoduše"

Plánujete-li si vybrat banku, která má nejvíce poboček, rozhodně je to Poštovní spořitelna, která má nejširší síť poboček po celé České republice. Najdete je na každé poště.

Poštovní spořitelna patří do skupiny ČSOB, což je banka, která působí na mnoha trzích po celé Evropě. S ČSOB tak mMáte jistotu silné a stabilní banky.

Kód banky: 0300

Internetové stránky: www.erasvet.cz

Email: helpdeskEB@erasvet.cz

 • 1

  Výhodné investice

  s výnosem až 7%
 • 2

  Cestovní pojištění ke kartě

  jen za 500 Kč ročně
 • 3

  Za přivedení nového zákazníka

  odměna až 1500 Kč

Poštovní spořitelna přináší výhody

Spořitelna vás překvapí

Poštovní spořitelna přináší svým klientům skvělý servis, kdy si můžete být jisti, že využíváte služeb těch nejlepších, kteří jsou na trhu.

Skvělý nápad

Využijte skvělých nápadů, kterých má Poštovní spořitelna opravdu mnoho, přeci jen mít na své straně nejlepší se vyplatí.

Dárek v základu

Jako dárek si vychutnejte u Poštovní spořitelny běžný účet, který budete mít na dosah na mnoha pobočkách po celé ČR.

Spořitelna pobočky

Poštovní spořitelna pobočky najdete po celé České republice, ale využíváte-li internetové bankovnictví, nemusíte se na pobočky obracet.

Úsměv především

Chcte-li svou banku milovat, s Poštovní spořitelnou to opravdu nebude složité. Bez větších problémů si zde najdete nejlepší produkty na trhu.

Ptejte se bez obav

Pro Poštovní spořitelnu je důležitý každý jejich klient, proto se rozhodně nemusíte obávat položit dotaz třeba na problém, který vás trápí.

Poštovní spořitelna přináší obrovské množství výhod, záruku silné a stabilní banky a především nejširší sít poboček po celé České republice.